Podpisana umowa na budowę budynku wielorodzinnego w Bełchatowie

Dnia 27 lutego 2023 roku SIM Łódzkie, podpisało umowę na budowę domu wielorodzinnego. Umowa została zawarta pomiędzy SIM Łódzkie a generalnym wykonawcą, którego przedstawiciele byli obecni na uroczystym podpisaniu umowy.

Inwestycja ta będzie realizowana na terenie przy ulicy Podmiejskiej, co zapewni mieszkańcom dogodną lokalizację oraz bliskość do centrum miasta. W sumie powstanie 16 mieszkań, z czego większość zostanie wyposażona w balkony, co pozwoli na swobodne korzystanie z przestrzeni na świeżym powietrzu.


Budynek zostanie zaprojektowany zgodnie z najnowszymi standardami budowlanymi, co zagwarantuje mieszkańcom maksymalny komfort i bezpieczeństwo. W ramach inwestycji zostaną również wykonane prace związane z zagospodarowaniem terenu, co poprawi estetykę okolicy.

Zgodnie z harmonogramem prac, budowa ma rozpocząć się już wkrótce, a jej zakończenie planowane jest na drugą połowę 2024 roku. Mieszkańcy będą mieć do dyspozycji nowoczesne i funkcjonalne mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji, co przyczyni się do poprawy jakości ich życia oraz zwiększenia atrakcyjności miasta Bełchatów.