Wybrano Prezesa SIM Łódzkie

Wybrano Prezesa SIM Łódzkie

W Radomsku wybrano prezesa spółki SIM Łódzkie. Został nim mgr inż. Tomasz Ślęzakiewicz. Przewodniczącym rady nadzorczej jest Mirosław Dratwiński. Zostali zaprezentowani przez wicewojewodę łódzkiego Krzysztofa Cieciórę oraz prezydenta Radomska Jarosława Ferenca.

-Prezes ma przed sobą ogromne wyzwanie, czyli budowę – na początek, blisko 700 mieszkań, ale docelowo wierzymy, że będzie ich ok. 1700. Jest to pierwszy SIM w województwie łódzkim i bardzo się cieszę, że jego siedziba znajdować się będzie w Radomsku. Chcemy z otwartą przyłbicą zobowiązać się, że wspólnie z prezesem będziemy budować mieszkania, m.in. w Radomsku – podkreślał Krzysztof Ciecióra, wicewojewoda łódzki, który zabiegał o to, by spółka miała swoją siedzibę w Radomsku.

Jestem pełen optymizmu i nadziei na realizację ambitnych zamierzeń. Od wielu lat pracuję w zawodzie architekta, w Urzędzie Miasta zajmowałem się procedowaniem planów miejscowych, więc myślę, że mam podstawy i wykładnię do realizacji celów spółki SIM Łódzkie – mówił Tomasz Ślęzakiewicz, prezes spółki SIM Łódzkie.